Internetový výdělek

By JC

Výdělek na internetu je velmi oblíbený pojem, bohužel se pod ním skrývá spousta reklamních triků a polopravd. Jsou totiž 2 druhy pisálků o výdělku, ti co vydělávají na tom, že druzí ztrácejí a pak ti co vydělávají tím, že druzí naopak vydělávají a jsou stále aktivní.

První varianta jsou výdělky alá ruletní systémy v kasínech a podobné odrby, kterých doporučuji se vyvarovat, pro příklad ruleta je velmi sofistikovaná hra za kterou yb si někdo zasloužil nobelovku, jelikož všem určuje stejně, jen dealer má vždy svých jistých průměrně 3%.

No a pak jsou firmy co vám platí téměr za nic, uvedení banner, až po ty kde musíte být aktivní. Mým cílem je zavést vás do druhé metody,  kdy naopak potřebuji aby se vám firma zalíbila a vy u ní co nejvíce vydělali a mě na provizích přinesli také pár %. sice je tato metoda pro mě pomalejší jelikož provize jsou mnohem nižší, ale vím, že doporučené firmy jsou kvalitní, pravidelně platí a vy u nich tak neztrácíte čas.

Mimo tohoto blogu vám mohu doporučit i jedno z největších fór v ČR a to fórum Výdělek na internetu – CZEmoney.com

About JC

Mým cílem je seznámit Vás s výdělkem na internetu a hlavně vyvarovat Vás používání neplatících, podvodných a nerentabilních firem. Výdělek na internetu je zajímavá, přesto poměrně obtížná forma výdělku a hlavně nejistá a někdy i nebezpečná.

Share your thoughts